• Facebook
 • 0 312 425 85 25
 • admin@kafkatur.com.tr

Düzce

90 ₺

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Corona, Covid 19 Virüsü ve bunun getirdiği olumsuz etkilerden uzaklaşmak amacıyla, yürürlüğe giren serbestlik, sosyal mesafe ve gezi yönetmeliklerine uygun olarak sizleri yaşanılan stres ve gerginliklerden uzaklaştırmak amacıyla ve sizlerin katılımı ile rafting etkinliği yapmak istiyoruz.
Unutmayalım ki virüs şehirdedir ve bir birine yakın olmak durumunda kalan insanların virüs bulaştırma ve enfekte olma olasılığı daha yüksektir. Oysa ki doğa çıkan ve yürüyen insan bol oksijenli ortamda temiz hava soluması ve temiz su içmesi nedeniyle vucutu hareket edecek, metobolizması ve kan dolaşımı düzenli olacak ve bu nedenle stresten arınmış ve bağışıklık sistemi güçlenmiş, moral motivasyonu artmış olarak şehre dönmüş olacaktır.
Gelin hep birlikte doğaya gidelim, tüm dünyaya ve ülkemize musallat olan Corna, Covid 19 virüsünü ve yarattığı olumsuz etkileri birlikte yenelim.
Akarsu üzerinde yapılan ve akarsu sporlarının en çok ilgi gören dalı olan Rafting coşkusunun en yoğun yaşanacağı, suyun debisinin en yüksek olacağı, aksiyona, heyecana ve adrenaline doyacağınız, bölgemize en yakın rafting yapılabilecek alan olan Melen Çayı’nda keyifli bir hafta sonu geçirmek için davetlisiniz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Düzce
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Pazar
  05/07/2020
  Pazar
  05/07/2020
 • Yetişkin
 • 90 ₺

Melen Çayı Rafting

Saat: 07.00’de Kumrular/İzmir Caddesi köşesinden hareketle başlayacak etkinliğimiz, araç içinde kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramları alarak, Bolu üzerinden yolumuza devam edip Düzce Dokuzdeğirmen Köyü’ne gidiyoruz. İsteğe bağlı olarak ve ayrı bir ücret ödeyerek Lisanslı Rafting hocalarımızdan alacağımız brifing sonrası, dönem itibari ile fazlasıyla aksiyonel olacağını düşündüğümüz botlarımıza binerek Melen çayının muhteşem tabiatı eşliğinde yüksek düzeyde macera içeren serüvenimize başlayacağız. İsteyen katılımcılarımız suya girebilir, ipten suya atlayabilir. Rafting sonrası isteğe bağlı olarak tesisimizde, isteğe bağlı olarak sosyal mesafe kuralına uygun olarak sunulup servis edilecek olan öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra eşyalarımızı toplayıp dönüş için Ankara’ya hareket ediyoruz. Bolu üzerinden yolumuza devam edip yolda vereceğimiz mola sonrası hareket edip saat: 21.30 civarında Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

07 Haziran 2020 Pazar, Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi, 07.00

  İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat :07.00
  Milli Kütüphane Önü :07.05
  Armada Önü :07.10
  Cepa/Kentpark arası :07.15
  A City Önü :07.25
  Batıkent/Jandarma Karşısı :07.30
  Giyim Dünyası :07.35
  Eryaman Anayol Köprü Üstü :07.40
  Göksu Göleti Önü :07.45

— Katılımcı sayısına ve sosyal mesafe kuralına uyun olarak özel tur aracı,
— Araçta, kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramı,
— Milli Park giriş ücretleri,
– Tüm çevre gezileri,
– Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati,
– Rehberlik Hizmetleri.

– Öğle yemeği,
– Rafting etkinliği ve profosyonel malzeme kullanımı,
–Kişisel harcamalar ve akşam yemeği.

-Rafting etkinliğimiz yaklaşık iki buçuk saat sürecek olup, etkinlik malzemeleri olan neopran kıyafet, kask, can yeleği ve kürek tarafımızdan sağlanacaktır.
-Katılımcılarımızın etkinlikte; havlu, mayo, yedek kuru kıyafet, saç kurutma makinesi yanlarında getirmeleri gerekmektedir.
-Mevsim gereği akarsu debisinin yüksek düzeyde olması etkinliği macera düzeyinin artması nedeni ile çok daha cazip kılmaktadır.
-Rafting etkinliğine katılmayacaklar tesisimizde gün boyu dinlenebilirler.
-Etkinlikte kullanılacak Neopran kıyafetler su geçirmez özellikte olup ısı kaybını önleme özelliğine sahiptir.
-Etkinlikte kullanılacak her botta lisanslı eğitmen arkadaşlarımız yer alacaktır.
-Etkinliğimize endişe duymadan rahatlıkla katılabilir, bölgenin muhteşem ve bakir doğasını gözlemleyebilirsiniz.

Uygun bir sırt çantası, rahat bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, mevsim ve hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, öğle yemeği için kumanya, karbonhidratlı yiyecekler, kullanılan malzeme ve kişisel ilaçlar, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, su.

Yorumlar

Yorum yok

Aktiviteyi değerlendirin

 • Konaklama
 • Rezervasyon
 • Rehberlik Hizmeti
 • Yemek
 • Ulaşım

Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by