• Facebook
 • 0 312 425 85 25
 • [email protected]

Erciyes

475 ₺

Kayseri ve Erciyes’te Kayak Gezisi.
16-17 Ocak 2021.
1 gece, 2 Gün. Yarım Pansiyon.


DİĞER TUR TARİHLERİ
1-16/17 Ocak 2021 Cumartesi-Pazar
2-30/31 Ocak 2021 Cumartesi-Pazar
3-13/14 Şubat 2021 Cumartesi-Pazar
4-27/28 Şubat 2021 Cumartesi-Pazar
5-13/-14 Mart 2021 Cumartesi-Pazar

Ülkemiz dağları sınıflamasında sönmüş, faaliyetini tamamlamış strato volkanik dağ kategorisine giren Erciyes Dağı bu özelliğinin yanı sıra yükseklik bakımından ülkemiz Dağları sıralamasında 5. sırada olup 3917 metre yüksekliğe sahiptir. Dağ ve yürüyüş meraklılarının önemli uğrak yerlerinden olan Erciyes Dağı sırtını dayadığı Kayseri’nin hemen güneyinde yer almaktadır.
Erciyes Dağı bu özelliğin yanı sıra kış sporları ve kayak aktiviteleri içinde önemli tesislere ve değişik uzunlukta pistlere sahiptir. İşte bizde sizlere bu tesis ve pistlerden yararlanarak Kayak yapmaya yönelik olarak program hazırladık. Bembeyaz örtü üzerinden doyasıya kayak-snowboard yapmak, kızak kaymak ve yürüyüş, gezinti gibi keyifli zaman geçirmek istiyorsanız Erciyes Dağı’nda yapacağımız etkinliklerimize katılmaya çağırıyoruz

HATIRLATMA: Bu gezimize ülkemizin her yerinden katılabilirsiniz.

PROGRAMIMIZ
16 Ocak 2021 Cumartesi günün ilk saatlerinde saat: 01.00’de Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminde buluşup hareket ediyoruz.

1.GÜN(16 OCAK 2021 CUMARTESİ): ANKARA-KIRŞEHİR-KAYSERİ-ERCİYES DAĞI-KAYSERİ
Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kek, sıcak-soğuk içecek ikramlarıyla Elmadağ-Kırıkkale-Kırşehir üzerinden yolumuza devam edip sabah erken saatlerde Kayseri’ye gidiyoruz. Otelimizin lobisinde bir süre dinlendikten sonra kayak giysilerimizi giydikten sonra otelimizde saat: 07.00’de güzel bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hareket edip 26 Km yolculuk sonrası Erciyes Dağı Kayak Tesisleri’ne gidiyoruz. Lift kartlarının alınmasıyla değişken seçenekli pistlerde gün boyu kayak veya snowboard yapıyoruz. Kayak yapmayan misafirlerimiz, kızak kayabilir, beyaz örtü üzerinde gezinti yapabilir veya tesislerde dinlenebilirler. Saat: 17.00’de liftlerinin kapanmasıyla hareket edip aynı yol üzerinden, kısa süreli yolculuk sonrası Kayseri’ye/otelimize gidiyoruz. Odalarımıza yerleşip bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Kayseri’de geçiriyoruz.
2.GÜN(17 OCAK 2021 CUMARTESİ): KAYSERİ-ERCİYES DAĞI-KAYSERİ-ANKARA
Sabah erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı yaparak başlıyoruz. Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp saat: 08.30’da Erciyes için hareket ediyoruz. Kısa süreli yolculuk sonrası yine bembeyaz örtü üzerinde, Erciyes Dağı’ndayız. Dün kaldığımız yerden başlayarak kayak, snowborad, kızak kayıyoruz. Dileyen katılımcılarımız zamanını istediği şekilde geçirebilir. Yapılan etkinlikler sonrası dönüş hazırlıklarımızı daha önceden tamamlayıp saat: 16.30’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Kayseri’de serbest gezi için kalan arkadaşlarımnızı belirlenen yerde aldıktan sonra hareket edip; Kayseri-Kırşehir-Kırıkkale-Elmadağ üzerinden yolumuza devam edip yolda vereceğimiz molalar sonrası hareket ederek saat: 21.00 civarında Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.
2. GÜN ALTERNATİF PROGRAM:
2. günde Kayak Merkezi’ne gelmek istemeyen konuklarımız için Kayseri’de kültür gezisi planladık. Bu kapsamda Kayseri merkezde yer alan Selçuklu Müzesi, Gevher Nesibe Müzesi ve Pastırmacılar Çarşısı gezilebilir. Yapılan etkinlikler sonrası Ankara’ya dönüş için Kayak Merkezi’nden gelecek grubumuzla belirlenen bir yerde buşuştuktan sonra Ankara için hareket ediyoruz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Kayseri ve Erciyes’te Kayak Gezisi

Her Hafta Cumartesi-Pazar

1 Gece 2 Gün

Yarım Pansiyon

Ülkemiz dağları sınıflamasında sönmüş, faaliyetini tamamlamış strato volkanik dağ kareogorisine giren Erciyes Dağı bu özelliğinin yanı sıra yükseklik bakımından ülkemiz Dağları sıralamasında 5. sırada olup 3917 metre yüksekliğe sahiptir. Dağ ve yürüyüş meraklılarının önemli uğrak yerlerinden olan Erciyes Dağı sırtını dayadığı Kayseri’nin hemen güneyinde yer almaktadır.
Erciyes Dağı bu özelliğin yanı sıra kış sporları ve kayak aktiviteleri içinde önemli tesislere ve değişik uzunlukta pistlere sahiptir. İşte bizde sizlere bu tesis ve pistlerden yararlanarak Kayak yapmaya yönelik olarak program hazırladık. Bembeyaz örtü üzerinden doyasıya kayak-snowboard yapmak, kızak kaymak ve yürüyüş, gezinti gibi keyifli zaman geçirmek istiyorsanız Erciyes Dağı’nda yapacağımız etkinliklerimize katılmaya çağırıyoruz.

 

Bu gezimize ülkemizin her yerinden katılabilirsiniz.

Tur Programı

 

1.Gün Cumartesi: ANKARA-KAYSERİ-ERCİYES DAĞI-KAYSERİ

Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramlarıyla Elmadağ-Kırıkkale-Kırşehir üzerinden yolumuza devam edip toplamda 325 Km ve 4 saat süreli yolculuk sonrası Kayseri’ye vardıktan sonra 26 Km daha yol alarak Erciyes Dağı Kayak Tesisleri’ne gidiyoruz. Lift kartlarının alınmasıyla değişken seçenekli pistlerde gün boyu kayak veya snowboard yapıyoruz. Kayak yapmayan misafirlerimiz, kızak kayabilir, beyaz örtü üzerinde gezinti yapabilir veya tesislerde dinlenebilirler. Saat: 17.00’de liftlerinin kapanmasıyla hareket edip aynı yol üzerinden, kısa süreli yolculuk sonrası Kayseri’ye/otelimize gidiyoruz. Odalarımıza yerleşip bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Kayseri’de geçiriyoruz.

 

2.GÜN(PAZAR): KAYSERİ-ERCİYES DAĞI-KAYSERİ-ANKARA
Sabah erken kalkıp güzel bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp saat: 08.30’da Erciyes için hareket ediyoruz. Kısa süreli yolculuk sonrası yine bembeyaz örtü üzerinde, Erciyes Dağı’ndayız. Dün kaldığımız yerden başlayarak kayak, snowborad, kızak kayıyoruz. Dileyen katılımcılarımız zamanını istediği şekilde geçirebilir. Yapılan etkinlikler sonrası dönüş hazırlıklarımızı daha önceden tamamlayıp saat: 16.00’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Kayseri-Kırşehir-Kırıkkale-Elmadağ üzerinden yolumuza devam edip yolda vereceğimiz molalar sonrası hareket ederek saat: 20.00 civarında Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

16 Ocak 2021 Cumartesi, Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi, Saat: 06.30

Neler Dahil:


–Özel araçla ulaşım,

–Araç içinde  kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramları,

–1 Kahvaltı,

–1 Akşam Yemeği,

–1 Gece, Kayseri merkez veya merkeze yakın otelde konaklama,

– Tüm çevre gezileri,

– Kafka Turizm ve Seyahat Acentası refakati,

–Türsab Seyahat Sigortası,

– Rehberlik Hizmetleri.

Neler Hariç:


– Kişisel harcamalar,

–Tüm öğle yemekleri,

–Yemekler su ve verilen içecekler dışında kalan içecek ücretleri,

— Kayak, snowborad, kızak, kayak giysisi, aksesuar, ski pass kira ve kullanım ücretleri,

– Müze ve Ören yeri giriş ücretleri.

Sizi Nerden Alalım:


Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi : 06.30
Milli Kütüphane Önü : 06.35
Armada Önü : 06.40
Kentpark/Cepa : 06.45
Aşti karşısı : 06.50
Beşevler Kavşağı : 06.55
AnkaMall Karşısı/Ana Yol : 07.00
Ana Tamir/1011 Karşısı Ana yol : 07.05
Aydınlıkevler Kavşağı : 07.10

Yanınıza Alın:


Uygun bir sırt çantası, mevsim koşullarına uygun giysi ve aksesuarlar, dış ortamda zaman geçirebilecek koruyucu giysi, kayak giysileri, malzeme ve ekipmanlar, yedek giysi, bere, eldiven, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası ve aksesuarları, kişisel malzemeler ve ilaçlar.

Etkinlik Notları:


 • Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
 • Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
 • Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
 • Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz.
Uygun
Müsait değil
Seçilmiş
Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 1 Gece 2 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Kayseri
Derece:

Yorumlar

Yorum yok

Aktiviteyi değerlendirin

 • Konaklama
 • Rezervasyon
 • Rehberlik Hizmeti
 • Yemek
 • Ulaşım

Diğer Turlarımız

Sömestr Tatilinde Kars Ani Çıldır Sarıkamış Turu
Kars,Ani,Çıldır,Sarıkamış
3 Gece 4 Gün

1.595 ₺

Ege Yerleşimleri Turu 12-15 Mayıs
Alaçatı,Urla,Sığacık,Şirince,Çeşme
3 Gece 4 Gün

1.095 ₺

Ege Yerleşimleri Turu 18-20 Haziran
İzmir, Çeşme, Şirince, Sığacık, Urla, Alaçatı
2 Gece 3 Gün

945 ₺

Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Karadeniz
6 Gece 7 Gün

1.750 ₺

Alaçatı Ot Festivali
Alaçatı
1 Gece 2 Gün

595 ₺

Uzun Gap Turu
Doğu Anadolu
7 Gece 8 Gün

1.900 ₺

Mini Gap Turu
Doğu Anadolu
4 Gece 5 Gün

1.250 ₺

Edirne Kakava Şenlikleri Turu
Edirne
2 Gece 3 Gün

845 ₺

Ramazan Bayramı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Doğu Karadeniz
4 Gece 5 Gün

1.295 ₺

Ege Yerleşimleri Turu 23-25 Nisan
Ege Böölgesi
2 Gece 3 Gün

845 ₺

Ege Yerleşimleri Turu 28-30 Ağustos
Ege Bölgesi
2 Gece 3 Gün

945 ₺

Doğu Anadolu Turu
Doğu Anadolu Turu
7 Gece 8 Gün

1.850 ₺

Ege Yerleşimleri Turu 28-31 Ekim
Ege Bölgesi
2 Gece 3 Gün

945 ₺

Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Karadeniz
4 Gece 5 Gün

1.295 ₺

Ege Yerleşimleri Turu 15-18 Temmuz
Ege Bölgesi
3 Gece 4 Gün

1.195 ₺

Ege Yerleşimleri Turu 17-19 Eylül
Ege Bölgesi
2 Gece 3 Gün

945 ₺

Emler Zirvesi Aladağlar
Aladağlar
2 Gece 3 Gün

895 ₺

Kemaliye Ovacık Tunceli Harput Turu
Kemaliye Ovacık Tunceli Harput
4 Gece 5 Gün

1.550 ₺

Adana, Hacıkırı Belemedik, Kapıkaya, Varda
Hacıkırı,Belemedik, Kapıkaya, Varda
1 Gece 2 Gün

395 ₺

Kayseri ve Erciyes’te Kayak Gezisi
Erciyes
1 Gece 2 Gün

475 ₺

Uygarlıklar Kenti Antakya Gezisi
Hatay
2 Gece 3 Gün

795 ₺

Çadır Konaklamalı Hacıkırı Belemedik
Hacıkırı
1 Gece 2 Gün

395 ₺

Kemaliye Ovacık Tunceli Harput Turu
ovacık
4 Gece 5 Gün

1.550 ₺

Kemaliye Ovacık Tunceli Harput Turu
Ovacık
4 Gece 5 Gün

1.550 ₺

Tunceli Ovacık-Munzur Gözleri
Munzur Gözleri
4 Gece 5 Gün

1.250 ₺

Tunceli Ovacık Munzur Gözleri
Munzur Gözeleri
4 Gece 5 Gün

1.250 ₺

Emler Zirvesi/3723 Metre Çıkış Etkinliği
Aladağlar
2 Gece 3 Gün

895 ₺

Cankurtaran Yaylaları Doğa Yürüyüşü.
Cankurtaran
1 Gece 2 Gün

400 ₺

Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by