• Facebook
 • 0 312 425 85 25
 • admin@kafkatur.com.tr
 • Whatshapp Grubumuza Katılın!

Kapadokya

475 ₺

Kapadokya Turu;
Her yıl milyonlarca turistin ziyaret etmek için dünyanın dört bir tarafından akın ettiği, panoramik ve estetik güzellikleriyle ünlü Kapadokya’da, iki gün boyunca doya doya gezebileceğimiz Kapadokya Turu, kültürel ve tarihsel dokuya yakından teması gerçekleştireceğimiz keyifli Kapadokya turumuza sizleri davet etmekten memnuniyet duyarız.
Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 1 Gece 2 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Nevşehir
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Cumartesi
  28/03/2020
  Pazar
  29/03/2020
 • Yetişkin
 • 475 ₺

Tur Programı

Kapadokya Kültür Turu

28 – 29 Mart 2020

1 Gece 2 Gün

Bu etkinliğimize yurt içi ve yurt dışından her noktadan katılabilirsiniz.

HAREKET NOKTAMIZ

28 Mart 2020, Cumartesi günü saat 07.00’da Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi’nden hareket ediyoruz.

Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi – 07.00
Milli Kütüphane – 07.05
Armada – 07.10
Ufuk Üniversitesi Önü – 07.15
Taurus/Çırağan Önü – 07.20
Dikmen/Atatürk Sitesi Karşısı/EGO Durağı – 07.25
Oran Yolu/Turan Güneş Bulvarı Köprü Altı/Yanyol – 07.30
Gölbaşı/Konya Yolu Hizası – 07.35

– Özel araçla ulaşım,
– Araç içinde sıcak-soğuk içecek ikramı ve kahvaltılık sandviç,
– Tüm çevre gezileri,
– Otelde konaklama (1),
– Sabah kahvaltı (Biri araç içerisinde olmak üzere 2),
– Akşam yemeği (1),
– Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi Refakati,
– Rehberlik hizmetleri.

– Kişisel harcamalar.
– Öğle yemeği,
– İkinci gün akşam yemeği,
– Türk Gecesi,
– ATV Gezisi,
– Müze ve ören yeri giriş ücretleri.

Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir. Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.

Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz. Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman özen gösteriyoruz.

Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Müzelere ücretsiz giriş yapabilmeleri için 70.00 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz.

17 yaş altı ve 65 yaş üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı sahipleri bu müzeleri ücretsiz gezebilmektedirler.

Kişisel eşyalar, yedek giysi, plaj havlusu, mayo, bone, terlik, maske, palet, şnorkel, olta takımları, yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu giysi, aksesuar, şapka, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası ve aksesuarları, kişisel kullanım malzemeleri ve ilaçlar.

Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.

Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz.

Tur Detayları

07.00’da Kumrular/İzmir Caddesi kesişimi’nden hareket ederek, diğer duraklarımızdaki katılımcılarımızı alıyoruz. Araç içerisinde kahvaltılık sandviç ve sıcak içecek ikramlarımızla birlikte, doğa harikası olmasıyla ünlü Tuz Gölü’nde fotoğraf molası verdikten sonra Nevşehir-Ürgüp Yolu’ndaki Ortahisar Kalesi’ne giderek panoramik görüntünün tadını çıkarıyoruz. Peri Bacaları gezilerimizin ardından Devrent Vadisi’ni ve sonrasında Özkonak Yeraltı Şehri Müzesi’ni geziyoruz. Müze gezisi bittikten sonra Avanos’ta öğle yemeği için mola veriyoruz. Katılımcılarımıza ait olan öğle yemeğimizi ve enerjimizi tekrar aldıktan sonra Çanak Atölyesi’ne gidiyoruz. Paşabağ Vadisi’nde en genç ve en yaşlı Peri Bacaları’nı gezdikten sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde alacağımız lezzetli akşam yemeği sonrası odalarımıza çekilerek bir sonraki gün için dinleniyoruz. (İsteyen konuklarımız ekstra olan Türk Gecesi’ne katılabilir.)

Kapadokya’da erken saatlerde başlayan güne ayak uyduruyor ve erkenden kalkıyoruz. Otelimizde alacağımız enerji dolu kahvaltımızdan sonra 08.30 gibi otelimizden ayrılarak etkinliğimizin ikinci gününde Kızılçukur Vadisi’nin göz alıcı güzelliğinde Çavuşin Köyü, Göreme, Esentepe’den geçen rotamızı takip ederek Uçhisar’da öğle yemeği molası veriyoruz. Onyx Taş Atölyesi’ni ziyaret ettikten sonra Uçhisar Kalesi’nde panoramik manzara keyfini yaşayıp etkinliğimizin sonuna gelerek Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz ve bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Yorumlar

Yorum yok

Aktiviteyi değerlendirin

 • Konaklama
 • Rezervasyon
 • Rehberlik Hizmeti
 • Yemek
 • Ulaşım

Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by