• Facebook
 • 0 312 425 85 25
 • admin@kafkatur.com.tr

135 ₺

Sabah saat: 08.00’de İzmir/Kumrular Caddesi köşesinde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Akyurt üzerinden yolumuza devam edip Kalecik’e gidiyoruz. Atatürk’ün; 25-31 Ağustos 1925 tarihlkerinde Kastamonu ziyareti sırasdında dinlenmek ve kahve içmek için misafir edildiği Şükrü Ağa Konağını dışarıdan görüp fotoğraf çektikten sonra Kalecik içinden yolumuza devam edip Kalecik Kalesi’ne gidiyoruz. Kale gezisi ve arka yolda bulunan Kale Camii gezileri sonrası eski Kalecik Evlerini görerek ilçe merkezine geliyoruz. Adalet Sarayı’nı dışarıdan gördükten sonra öğle yemeği için serbest alış veriş molası veriyoruz. Daha sonra hareket edip Kalvi Şarapçılık Tesislerine gidiyoruz. Tesis yetkililerinden üzümün şaraba dönüşüm öyküsünü tesisleri gezerek dinledikten sonra gezi ücreti kapsamında Şarap tadımı yapıyoruz. Tesisin ürettiği değişik şarapları tattıktan sonra isteğe bağlı olarak şarap alış verişi yapıyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası hareket edip Kızılırmak üzerindeki 7 gözlü tarihi köprüyü görüp gezerek fotoğraf çektikten sonra hareket edip ilçe merkezine gidiiyoruz. İsteğe bağlı yöresel ürün, Kalecik Karası, sebze/meyve alış verişi yaptıktan sonra saat: 17.30’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Baykuş Boğazında vereceğimiz mola sonrası Akyurt üzerinden yolumuza devam edip saat: 19.00’da Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Kalecik
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Pazar
  20/09/2020
  Pazar
  20/09/2020
 • Yetişkin
 • 135 ₺

Günübirlik Kalecik Bağbozmu ve Şarap Tadım Gezisi

20 Eylül 2020 Pazar

Tur Programı

Günübirlik Kalecik Bağbozmu ve Şarap Tadım Gezisi.
20 Eylül 2020 Pazar

Sabah saat: 08.00’de İzmir/Kumrular Caddesi köşesinde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Akyurt üzerinden yolumuza devam edip Kalecik’e gidiyoruz. Atatürk’ün; 25-31 Ağustos 1925 tarihlkerinde Kastamonu ziyareti sırasdında dinlenmek ve kahve içmek için misafir edildiği Şükrü Ağa Konağını dışarıdan görüp fotoğraf çektikten sonra Kalecik içinden yolumuza devam edip Kalecik Kalesi’ne gidiyoruz. Kale gezisi ve arka yolda bulunan Kale Camii gezileri sonrası eski Kalecik Evlerini görerek ilçe merkezine geliyoruz. Adalet Sarayı’nı dışarıdan gördükten sonra öğle yemeği için serbest alış veriş molası veriyoruz. Daha sonra hareket edip Kalvi Şarapçılık Tesislerine gidiyoruz. Tesis yetkililerinden üzümün şaraba dönüşüm öyküsünü tesisleri gezerek dinledikten sonra gezi ücreti kapsamında Şarap tadımı yapıyoruz. Tesisin ürettiği değişik şarapları tattıktan sonra isteğe bağlı olarak şarap alış verişi yapıyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası hareket edip Kızılırmak üzerindeki 7 gözlü tarihi köprüyü görüp gezerek fotoğraf çektikten sonra hareket edip ilçe merkezine gidiiyoruz. İsteğe bağlı yöresel ürün, Kalecik Karası, sebze/meyve alış verişi yaptıktan sonra saat: 17.30’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Baykuş Boğazında vereceğimiz mola sonrası Akyurt üzerinden yolumuza devam edip saat: 19.00’da Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

20 Eylül 2020 Pazar, Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi, 08.00

İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi : 08.00
Milli Kütüphane Önü : 08.05
Armada Önü : 08.10
Kentpark/Cepa : 08.15
Beşevler Kavşağı : 08.20
AnkaMall Karşısı/Ana Yol : 08.25
Ana Tamir/1011 Karşısı Ana yol : 08.30
Aydınlıkevler Kavşağı : 08.35
Altınpark Önü : 08.40

— Katılımcı sayısına ve sosyal mesafe kuralına uyun olarak tek kişi oturmalı özel tur aracı,
– Tüm çevre gezileri,
— Şarap tadımı,
– Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati,
– Rehberlik Hizmetleri.

– Öğle yemeği,
– Kişisel harcamalar ve akşam yemeği.

Uygun bir sırt çantası, rahat bir gezi kıyafeti, hava ve mevsim koşullarına uygun koruyucu aksesuarlar, isteğe bağlı olarak öğle yemeği için kumanya, su, kişisel malzemeler ve kullanılan ilaçlar, fotoğraf makinası ve aksesuarları.

Yorumlar

Yorum yok

Aktiviteyi değerlendirin

 • Konaklama
 • Rezervasyon
 • Rehberlik Hizmeti
 • Yemek
 • Ulaşım

Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by