loading

Marmaris Turu

Haziran - Temmuz - Ağustos - Eylül | Kesin Kalkış

Marmaris Turu

Son 10 Kişi
4.150,00
3.850,00 / Kişi Başı
Haziran - Temmuz - Ağustos - Eylül
7 Gece, 8 Gün Tam pansiyon
Ankara Çıkışlı
Otobüs İle Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi.

 

26 Haziran-03 Temmuz 2021. 7 Gece, 8 Gün Tam Pansiyon

 

03-10 Temmuz 2021. 7 Gece, 8 Gün Tam Pansiyon

 

28 Eylül-04 Eylül 2021. 7 Gece, 8 Gün Tam Pansiyon

 

04-11 Eylül 2021. 7 Gece, 8 Gün Tam Pansiyon

 

Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil çeşiti.  Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini Mavi Yolculuktan yana kullanıyor. Mavi Yolculuk ülkemize özgü bir turizm dalı olup Akdeniz ve Ege kıyıları boyunca sıralanan göz kamaştırıcı güzellikteki koylar, sadece deniz yoluyla ulaşabileceğiniz saklı cennetler, Anadolu insanının konukseverliği, benzersiz antik kentler ve tabii ki deniz üzerinde olmanın verdiği keyif Mavi Yolculuğu özel kılan başlıca ögelerdir. 50 yılı aşkın bir süredir yapılan Mavi Turların ortaya çıkışının oldukça ilginç bir hikayesi var. Mavi Yolculuğun başlangıcı, Cevat Şakir'in bir öyküsünden dolayı Bodrum'da 3 yıl " kalebent " liğe mahkum edilmesine dayanıyor. Cevat Şakir'in Bodrum'daki yaşantısının, kısa sürede cezadan çok keyfe dönüştüğünü gören yetkililer, onu tekrar İstanbul'a çağırıyor. Cezasının son yarısını İstanbul'da tamamlayan Cevat Şakir, Bodrum'a yerleşerek 25 yıl burada yaşıyor. Bu dönemde yazdığı yazılarda Bodrum'un Karya Uygarlığı dönemindeki adından esinlenerek "Halikarnas Balıkçısı" takma adını kullanan Cevat Şakir’in, Bodrum'un gelişip bugünkü ününe kavuşmasında önemli katkısı var.

2017 yılından başlayan Mavitur etkinliklerimiz süreç içinde mükemmel hale gelerek profesyonelce devam etmektedir. Suyun verdiği huzur ile deniz ile iç içe sağlıklı beslenerek farklı güzel enerjileri birleştirip, günlük yaşamın karmaşasından uzaklaşıp, ruhumuzu dinlendirerek, ruh ve zihin dengenizi tazeleyip doğanın kucağında ve  mavi suların içinde dağa ile bütünleşeceksiniz.

Kech tipi 14 kişilik gulet/teknemizde 1 hafta boyu geçireceğiniz zaman içinde hem harika ve unutulmaz bir tatil yaparak zamanınızın keyifli ve mutlu geçmesini sağlayacaksınız.

Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız  bu gezimize katılmaya çağırıyoruz.

Davetlisiniz.

 

Bozburun, Kızılcaada, Apostol, Dirsekbükü, Aktur, Dimitri, Hurmalıbük, Bencik, Germe Koyu, Kameriya, Selimiye, Kocabahçe, Atbükü, Söğüt/Üçtaşlar, Kiliseliada, Bozburun.

 

HATIRLATMA: Bu etkinliğimize yurtiçi ve yurt dışından her noktadan katılabilirsiniz.

 

PROGRAMIMIZ


1.GÜN  MARMARİS-BOZBURUN-KIZILCADA

 

Marmaris’de değişik ulaşım araçlarıyla gelen arkadaşlarımızı saat: 10.30’da Marmaris Otogarı’ndan transfer aracımızla alarak 1 saat süreli yolculuk sonrası Bozburun’a geliyoruz. Serbest Liman gezisi ve eksik kalan kişisel ihtiyaçların karşılanması için mola veriyoruz. Mola sonrası saat: 14.30’da Bozburun Limanı’ndan teknemize biniyoruz. Kamaralara yerleşme, son hazırlıklar, grup üyeleriyle tekne personelinin tanışması ve Mavitur içeriği ile ilgili bilgilendirme sonrası saat: 15.00’da Liman’dan hareket ediyoruz. İlk günümüzde Helenistik dönemden günümüze ulaşan antik kalıntılar ve çamur banyosunun bulunduğu Kızılcada’ya gidiyoruz. Akşam yemeğine kadar denize giriyoruz. Dinlenme sonrası teknemizde güzel bir akşam yemeği yedikten sonra özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Kızılcada’da geçiriyoruz.

 

2.GÜN KIZILCAADA-APOSTOL-DİRSEKBÜKÜ

 

Teknemizde yapacağımız güzel bir serpme kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Apostol Çanak Limanı’na hareket ediyoruz. Burada kendinizle başbaşa kalmaya bol bol zamanınız olacak. İsteğe bağlı olarak yüzme etkinlikleri sonrası öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası Dirsekbükü’ne doğru demir alıyoruz. Dileyen katılımcılarımız denizin keyfini çıkarabilir veya kano yapabilirler. Yapılan etkinlikler ve dinlenme sonrası Ahçımızın hazırladığı akşam yemeğimizi afiyetle yedikten sonra gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Dirsekbükü’nde geçiriyoruz.

 

3.GÜN DİRSEKBÜKÜ-AKTUR-DİMİTRİ

 

Teknemizde yapacağımız güzel bir serpme kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Aktur’a gidiyoruz. Deniz ve yüzme keyfi sonrası bir Yunanlı’dan adını alan Dimitri’ye doğru demir alıyoruz. Günü muhteşem koylarda güneş, deniz ve yüzme  keyfi ile geçiriyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğinin hazırlanmasıyla yemeğimizi teknemizde yiyoruz. Özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Dimitri’de  geçiriyoruz. 

 

4.GÜN DİMİTRİ-HURMALIBÜK-BENCİK

 

Teknemizde yapacağımız güzel bir serpme kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hareket edip Hurmalıbük’e gidiyoruz. Datça’ya özgü endemik bir hurma türünün yaşadığı Hurmalıbük’te  yüzme molası veriyoruz. Etkinlik sonrası karşı kıyılarda yer alan ve Datça’ya bağlı küçük bir koy olan Bencik Koyu’na doğru hareket ediyoruz. Çam ağaçları arasında 1 Km içeri girerek muhteşem Bencik Koyu’nda öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra bir süre dinleniyoruz. Deniz ve güneşin keyfini çıkarak günü tamamlıyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğimizi afiyetle yedikten sonra özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Bencik Koyu’nda geçiriyoruz.

 

5.GÜN BENCİK-GERME KOYU-KAMERİYA-SELİMİYE

 

Teknemizde yapacağımız güzel bir kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hareket edip Germe Koyu’nda mola verip bizi bekleyen güneş ve denizin doyasıya tadını çıkarıyoruz. Yüzme molalarının ardından öğle üzeri Kameriya Adası’na gidiyoruz. Teknemizin demirlemesiyle öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası bir süre dinlendikten sonra deniz ve güneşin keyfini çıkarmaya devam ediyoruz. Selimiye’ye doğru yol alıp demirliyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğimizi teknemizde afiyetle yedikten sonra özel içeceklerimiz eşliğinde şarkılar söyleyerek gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Selimiye’de geçiriyoruz.

 

6.GÜN SELİMİYE-KOCABAHÇE-ATBÜKÜ

 

Bugün için erken kalkıp teknemizde yapacağımız güzel bir kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası erkenden hareket edip Kocabahçe’ye gidip yüzme molası veriyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde afiyetle yedikten sonra bir süre dinleniyoruz. Dileyen katılımcılarımız akvaryumu andıran masmavi koylarda denize girmenin keyfini çıkarabilirler. Kano ve deniz keyfi sonrası Atbükü’ne gidiyoruz. Bir süre dinlendikten sonra afiyetle akşam yemeğimizi teknemizde yiyoruz. Yemek sonrası özel içeceklerimiz eşliğinde şarkılar söyleyerek gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Atbükü’nde geçiriyoruz.

 

7.GÜN ATBÜKÜ-SÖĞÜT/ÜÇTAŞLAR-KİLİSELİADA

 

Bugün en rahat günümüz. Hiç aceleye gerek yok. Geç kalkıp güzel bir kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası isteğe bağlı denize giriyoruz. Söğüt/Üçtaşlar’dan sonra Kliseliada’ya doğru demir alıyoruz. Teknemizde yiyeceğimiz öğle yemeği sonrası Kiliseliada’ya gidiyoruz. Eski bir manastır kalıntısının olmasından dolayı bu adı alan Kiliseliada’da güneş ve deniz keyfi sonrası  aşçımızın hazırladığı güzel bir menü ile akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin ve son günün keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Kiliseliada’da veya Bozburun’da geçiriyoruz.

 

8.GÜN KİLİSELİADA-BOZBURUN

 

Erken kalkıp Teknemizde yapacağımız güzel bir kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp saat: 09.00’da tekne personeline veda edip güzel anılarla geçen 8 gün sonrası dostlarımızla vedalaşarak Bozburun’dan ayrılıyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

 

HAREKET NOKTAMIZ

 

26 Haziran 2021 Cumartesi Marmaris Otogar’ı,  saat: 10.30

 

26 Haziran 2021 Cumartesi Bozburun Akvaryum Restoran, saat: 12.00(Kendi olanakları veya önceden gelenler)

 

GEZİ ÜCRETİ                :  3.850.00 TL peşin veya  4.000.00 TL 5 taksitle, çift kişilik Kamara/Kabin’de kişi başı fiyatıdır.

                                               

ALTERNATİF ÖDEME :  1.500.00 TL nisan sonu, 1.500.00 TL mayıs sonu, 1.000.00 TL tur öncesi ödeme.

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Tekne turunda tek kişi konaklamak isteyen katılımcılarımız çift kişi gezi ücreti ödemek koşulu ile mümkün olabilmektedir.

 

NELER DAHİL

 

-- Tekne’de kahvaltı(7)

-- Öğle yemeği(6)

-- Akşam Yemeği(7)

-- Akşam 5 çayları, kek, bisküvi ikramları

-- Yemek servislerinde su ve soft içecek servisleri

-- Liman masrafları ve çıkış işlemleri

-- Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları,

-- Palamar ücretleri,

-- Mürettebat servisi,

-- Kullanım suyu, 

-- Dizel ve benzin ücretleri,

-- Temiz nevresim takımları,

-- Banyo ve deniz havlusu temini,

-- Kano ücreti,

-- Türsab Seyahat Sigortası Poliçesi

– Tüm çevre gezileri

– Kafka Turizm ve Seyahat Acentası Refakati

– Rehberlik Hizmetleri. 

 

NELER HARİÇ

 

– Kişisel harcamalar

– Alkollü içecekler

– Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

 

YANINIZA ALIN 

Kişisel eşyalar, yedek giysi, plaj havlusu, mayo, bone, terlik, maske, palet, şnorkel, olta takımları, yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu giysi, aksesuar, şapka, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası ve aksesuarları, kişisel kullanım malzemeleri ve ilaçlar.

 

ETKİNLİK NOTLARI;

  • Yerel koşullardan, hava ve deniz koşullarından dolayı uğranılacak liman/koy ve program akışında
  • değişiklik yapılabilir.
  • Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
  • Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
  • Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile
  • yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz.

 

SİZİ NEREDEN ALALIM

 

26 Haziran 2020 Cumartesi Marmaris Otogar’ı, saat: 10.30

26 Haziran 2020 Cumartesi Bozburun Akvaryum Restoran, saat: 12.00(Kendi olanakları veya önceden gelenler)

 

KECH TİPİ GULET/TEKNE HAKKINDA

 

Genel olarak 7-8 kabinli teknelerde 2 kişinin kalabileceği yatak bulunuyor. Duş ve tuvaleti içinde olan kabinlerde oda temizliği ve nevresim değişimi isteğe göre yapılabiliyor. Oda ve banyoda priz mevcut olup fön makinası kişiler tarafından getiriliyor. Alkollü içeceklerin Bozburun’da alınması ve satış fişinin alınarak yanınızda bulunması gerekiyor. Tekne turlarında kiralama sistemi kişi sayısına göre değil, haftalık tur mantığına göre kiralandığından yaş sınırı olmaksızın bütün çocuk katılımcılar ayın ücreti ödemek durumunda. Teknelere; Sahil Güvenlik, ilgili mevzuat ve sigorta işleyişi açısından yolcu kapasitesinden fazla yolcu alınamıyor. Her zaman soruların başında gelen klima varmı yokmu sorusunun en doğru yanıtı hiç bir şekilde klimaya gereksinim duyulmadığıdır.

REZERVASYON DETAYLARI

Marmaris Turu

7 Gece, 8 Gün Tam pansiyon, Otobüs İle Ulaşım

Tur Tarihi :

26.05.2021

Konaklama :

Otel

Ulaşım :

Otobüs İle Ulaşım

Otel
1.Oda

2 Yetişkin

Toplam Tutar

Tek Çekim (Peşin)

3850 TL
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar